Kaip pagerinti svečių pasitenkinimą: patarimai viešbučių savininkams

Kaip pagerinti svečių pasitenkinimą: patarimai viešbučių savininkams

Kai kalbama apie užtikrinant svečių pasitenkinimą jūsų viešbutyje, išlaikyti pusiausvyrą tarp atitinkamų lūkesčių ir juos viršyti gali būti iššūkis, tačiau tuo pačiu metu suteikiantis atlygį. Kaip viešbučio savininkas, jūs nuolat susiduriate su užduotimi viršyti pramonės standartus, tuo pat metu išlaikant svečiams patinkantį sveikatingumo esmę, kuri verčia juos sugrįžti.

Tačiau konkurencingame rinkoje, kurioje vartotojų pageidavimai nuolat kinta, kaip užtikrinti, kad jūsų įstaiga išsiskirtų iš kitų ir paliktų ilgalaikį įspūdį jūsų svečiams?

Pritaikykite svečių patirtis.

Siekiant pagerinti svečių pasitenkinimą, asmeniškai pritaikykite jų patirtis, prisitaikydami prie jų pageidavimų ir poreikių. Pradėkite renkant informaciją apie savo svečius užsakymo metu arba registracijos metu. Ši informacija gali apimti specialius prašymus, dietines apribojimas ar kambario pageidavimus. Panaudokite šią informaciją, kad pritaikytumėte jų apsistojimą, pavyzdžiui, siūlydami kambarį su vaizdu tiems svečiams, mėgstantiems vaizdingus peizažus, ar suteikdami nemokamą butelį vyno tiems svečiams, švenčiantiems ypatingą progą.

Kitas būdas asmeniškai pritaikyti svečių patirtis yra apmokyti personalą bendrauti su svečiais asmeniškai. Paskatinkite savo komandą prisiminti dažnų svečių vardus, pageidavimus ir praeitas sąveikas. Šis dėmesys detalėms gali padaryti, kad svečiai jaustųsi vertinami ir vertinami, sudarantys nepamirštamas viešnagės.

Apsvarstykite lojalumo programos įdiegimą, kuri apdovanotų svečius už jų nuolatinę paramą. Siūlykite privalumus, tokie kaip kambarių atnaujinimai, vėlyvas išsiregistravimo variantai ar išskirtiniai nuolaidos, kad parodytumėte savo dėkingumą už jų lojalumą. Asmeniškai pritaikę svečių patirtis, galite sukurti ilgalaikį įspūdį, skatinantį svečius grįžti ir rekomenduoti jūsų viešbutį kitiems.

Pagerinkite komunikacijos kanalus

Patinginti bendravimo kanalus jūsų viešbutyje gali ženkliai padidinti svečių pasitenkinimo lygį. Gerindami, kaip bendraujate su savo svečiais, galite jiems sukurti labiau asmenišką ir malonią patirtį.

Čia yra keturi būdai, kaip pagerinti savo bendravimo kanalus:

 1. Panaudokite svečių žinučių platformas: Įdiekite žinučių platformas, leidžiančias svečiams lengvai susisiekti su jumis dėl bet kokių prašymų ar užklausų, suteikdami jiems greitą ir patogią pagalbą.

 2. Siūlykite daugiakalbį personalą ar vertimo paslaugas: Užtikrinkite, kad kalbos barjerai netrukdytų efektyviam bendravimui, turėdami daugiakalbį personalą ar prieigą prie vertimo paslaugų, kad galėtumėte atsižvelgti į jūsų svečių įvairiapusius poreikius.

 3. Suteikite aiškią informaciją per daugelį kanalų: Pasirūpinkite, kad svarbi informacija apie jūsų viešbutį, tokią kaip patogumai, paslaugos ir vietos lankytinos vietos, būtų lengvai pasiekiamos per įvairius kanalus, pvz., jūsų interneto svetainę, socialinius tinklus ir kambario medžiagą.

 4. Reikalaukite atsiliepimų ir veikite pagal juos: Skatinkite svečius dalintis savo atsiliepimais viešai ir po jų apsistojimo, ir parodykite jiems, kad jūs vertinate jų nuomonę, imdamiesi veiksmų, kad būtų išspręstos kylančios problemos nedelsiant.

Pirmenybę teikite švarumui ir higienai

Užtikrinkite griežtą dėmesį higienos standartams, kad užtikrintumėte sveiką ir saugų aplinką savo svečiams. Švara yra labai svarbi viešbučių versle, nes svečiai tikisi nepriekaištingo aplinkos būklės savo viešnagei metu. Reguliariai tikrinkite ir valykite visas viešbučio patalpas, nuo svečių kambarių iki bendro naudojimo erdvių, kad išlaikytumėte aukštus standartus. Skirkite ypatingą dėmesį dažnai liečiamoms paviršiams, tokies kaip durų rankenos, liftų mygtukai ir stalviršiai, kadangi jose gali daugintis mikrobai. Naudokite efektyvius valymo produktus ir dezinfekantus, siekdami pašalinti bet kokius galimus sveikatos pavojus.

Įtraukite higienos praktikas į savo darbuotojų mokymą, kad užtikrintumėte nuoseklumą higienos protokoluose. Skatinkite tinkamą rankų plovimą, pirštinių naudojimą ir kaukių dėvėjimą, kai tai būtina, siekiant užkirsti kelią mikrobų plitimui. Teikite lengvai pasiekiamus rankų dezinfekavimo stovus visame viešbutyje tiek svečiams, tiek darbuotojams. Be to, apsvarstykite beskontaktinės registracijos procedūrų ir kambario aptarnavimo pristatymo įgyvendinimą, siekiant sumažinti fizinį sąveikas. Prioritizuodami švarą ir higieną, jūs ne tik pagerinate svečių pasitenkinimą, bet ir sukuriate saugią ir sveiką aplinką, kurią svečiai vertins ir prisimins.

Siūlykite išskirtinį klientų aptarnavimą

Suteikiant išskirtinį klientų aptarnavimą yra būtina skatinti teigiamas svečių patirtis ir lojalumą sveikatos apsaugos pramonėje. Kai svečiai jaučiasi vertinami ir rūpinamasi jais, jie labiau linkę grįžti ir rekomenduoti jūsų viešbutį kitiems. Norėdami užtikrinti, kad teikiate aukščiausios kokybės paslaugas, svarbu įvertinti šiuos patarimus:

 1. Asmeniški sąveikavimai: Bendraukite su svečiais asmeniškai, prisimindami jų vardus ir pageidavimus. Šis paprastas gestas gali padaryti juos jaustis ypatingai ir vertinamai.

 2. Greitas atsakymas: Atsakykite į svečių klausimus ir prašymus nedelsiant. Greitas ir efektyvus aptarnavimas parodo, kad jūs prioritetizuojate jų poreikius ir vertinate jų laiką.

 3. Empatinis klausymasis: Skirkite laiko tikrai išklausyti svečių rūpesčius ar atsiliepimus. Empatija gali padėti išspręsti bet kokias galimas problemas ir padaryti, kad svečiai jaustųsi suprasti.

 4. Tikri gestai: Eikite papildomą kilometrą, netikėdami svečius nedideliems gestams, tokiais kaip rankraštis ar nemokamas atnaujinimas. Šie nuoširdūs veiksmai palieka ilgalaikį įspūdį ir sukuria įsimintinas patirtis.

Įdiekite svečių atsiliepimų mechanizmus.

Norėdami rinkti vertingus įžvalgų ir pagerinti svečių patirtį, nustatykite efektyvius svečių atsiliepimų mechanizmus savo viešbutyje. Aktyviai ieškodami atsiliepimų iš svečių, parodote įsipareigojimą gerinti jų apgyvendinimo sąlygas ir nedelsiant spręsti bet kokias problemas. Pradėkite nuo paprastų atsiliepimų formų įdiegimo svečių kambariuose ar siuntimo po apgyvendinimo apklausas el. paštu. Užtikrinkite, kad atsiliepimų procesas būtų patogus ir lengvai prieinamas, skatinant daugiau atsakymų.

Be to, svarbu apsvarstyti naudojimąsi internetiniais apžvalgų platformomis, pvz., „TripAdvisor“ ar „Google Reviews“, kad galėtumėte stebėti ir viešai atsiliepti į svečių atsiliepimus. Dalyvavimas atsiliepimuose, ar jie būtų teigiami ar neigiami, rodo, kad vertinate svečių nuomones ir esate pasiryžę spręsti problemas. Skatinkite svečius palikti atsiliepimus, teikdami išskirtinį aptarnavimą ir kuriuodami įsimintinas patirtis jų apgyvendinimo metu.

Nuolat analizuodami svečių atsiliepimus galite nustatyti tendencijas, nurodyti sritis, kurias galima pagerinti, ir priimti informuotas sprendimus siekiant padidinti bendrą svečių pasitenkinimą. Atminkite, kad svečių atsiliepimai yra vertingas įrankis formuojant svečių patirtį ir skatinant lojalumą jūsų viešbutiui.

Pateikite unikalias patogumus ir patirtis.

Pagerinkite savo svečių patirtį, siūlydami ypatingus patogumus ir įsimintinas patirtis, kurios išskiria jūsų viešbutį iš kitų. Teikdami unikalius patogumus ir patirtis galite palikti ilgalaikį įspūdį savo svečiams, skatinant juos grįžti ir rekomenduoti jūsų viešbutį kitiems.

Štai keturi būdai sukurti įsimintiną viešnagę jūsų svečiams:

 1. Asmeniški pasveikinimo dovanos: Nustebinkite savo svečius asmeniška pasveikinimo dovana jų kambaryje po atvykimo. Tai gali būti vietinis skanėstas, ranka parašytas laiškas ar nedidelis suvenyras, atspindintis jūsų viešbučio esmę.

 2. Išskirtiniai turai ir veiklos: Siūlykite išskirtinius turus ar veiklas, kurios demonstruoja vietinę kultūrą ir lankytinus objektus. Ar tai būtų gidu lydimas maisto turas, ryto jogos sesija ar istorinis pasivaikščiojimas, teikiant unikalias patirtis, galite padaryti savo svečių apsistojimą nepraleidžiamu.

 3. Stilingas kambario dekoravimas: Sukurkite kambario dekoravimą temomis, kad pagerintumėte bendrą atmosferą ir suteiktumėte unikalios apsistojimo patirties. Ar tai būtų tropikų rojaus tema, retro įkvėpta kambarys ar modernus minimalistinis dizainas, teminiai kambariai gali pridėti šiek tiek naujovių ir jaudulio jūsų svečių apsistojimui.

 4. Priderinti patogumai: Priderinkite patogumus pagal jūsų svečių pageidavimus ir poreikius. Ar tai būtų pasiūlymas pagalvės meniu, teikimas veganams tinkamų higienos priemonių ar specialių kambario dekoracijų sutvarkymas šventėms, asmeniškai pritaikyti patogumai gali padaryti, kad jūsų svečiai jaustųsi vertinami ir rūpinamasi jų apsistojimo metu.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip viešbučių savininkai gali efektyviai tvarkyti svečių skundus ir išspręsti problemas laiku?

Galite veiksmingai tvarkyti svečių skundus, aktyviai klausydamiesi, atjautodami jų rūpesčius ir siūlydami laiku sprendimus. Spręskite problemas nedelsiant, parodykite tikrą rūpestį ir stebėkite situaciją, kad užtikrintumėte patenkinamą rezultatą. Būdami dėmesingi ir reaguodami, galite pagerinti svečių patirtį.

Kokias strategijas gali naudoti viešbučiai, norėdami pritraukti pasikartojančius svečius ir užmegzti klientų lojalumą?

Norėdami pritraukti pakartotinius svečius ir kurti lojalumą, pritaikykite patirtis, siūlykite išskirtinius privalumus, palaikykite aukštus švaros standartus, teikite išskirtinį klientų aptarnavimą ir aktyviai ieškokite atsiliepimų. Įtraukite svečius per lojalumo programas, specialius pasiūlymus ir įsimintinus sąveikas, kad skatintumėte ilgalaikes santykius.

Ar yra specialių mokymo programų ar išteklių, skirtų viešbučio personalui pagerinti savo klientų aptarnavimo įgūdžius?

Galite rasti įvairių mokymo programų ir išteklių, kad tobulintumėte savo klientų aptarnavimo įgūdžius. Pažiūrėkite į internetinius kursus, seminarus ir dirbtuves. Praktikuokite aktyvų klausymą, empatiją ir problemų sprendimo technikas. Nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas yra raktas teikiant išskirtinį aptarnavimą.

Kaip viešbučiai gali užtikrinti sklandų svečių registracijos ir išregistracijos procesą?

Užtikrinkite sklandų svečių atvykimo ir išvykimo procesą, juos šiltai pasveikinkite atvykus, supaprastinkite dokumentus, aktyviai suteikite svarbią informaciją, pateikite aiškius nurodymus ir greitai spręskite kylančias problemas. Prioritizuokite efektyvumą ir svetingumą, siekiant pagerinti svečių patirtį.

Kokias priemones galima įgyvendinti, kad būtų užtikrintas svečių saugumas ir saugumas per jų viešnagę viešbutyje?

Norint užtikrinti svečių saugumą ir saugumą jų viešnagei, įdiekite saugumo kameras, turėkite gerai išsilavinusį personalą vietoje, įdiekite raktų kortelių prieigą prie kambarių ir turėkite skubios pagalbos procedūras. Reguliariai peržiūrėkite ir atnaujinkite saugumo protokolus.

Išvada

Norint užtikrinti svečių pasitenkinimą jūsų viešbutyje, sutelkite dėmesį į šiuos pagrindinius strategijos elementus:

 • Asmeninių patirčių individualizavimas
 • Gerinimas bendravimas
 • Išlaikyti švarą
 • Teikti išskirtinį aptarnavimą
 • Siūlyti unikalias paslaugas

Įgyvendindami šias strategijas, galite sukurti įsimintiną viešnagę savo svečiams ir padidinti teigiamus atsiliepimus. Prisiminkite, kad laimingi svečiai labiau linkę grįžti ir rekomenduoti jūsų viešbutį kitiems, o tai padidina užsakymų skaičių ir pajamas.

Tęskite siekdami puikių rezultatų kiekviename jūsų viešumos verslo aspekte.