Partneriai

Partneriai

Kauno fotodraugija

Dar ne taip seniai iškyloje gamtoje šalia Kauno susibūręs bendraminčių būrelis jau išaugo į oficialiai registruotą organizaciją – asociaciją Kauno fotodraugiją. Fotodraugija vienija Kauno fotografus – mėgėjus, profesionalus. Nuoširdus bendravimas padeda drąsiai klausti ir kalbėtis, išsakyti savo nuomonę, dalytis ja. Draugijoje mokomės ir dalijamės patirtimi, dalyvaujame renginiuose ir patys juos organizuojame. Turime daug draugų kituose miestuose, kviečiame svečius atvykti ir pas mus, bendraujame ir bendradarbiaujame su įvairiomis organizacijomis, renginių organizatoriais, įvairių projektų rengėjais. http://www.kaunofotodraugija.lt

Kvieskite daktarą

Apie mediciną – suprantamai, naudingai ir linksmai? Atsakymai į klausimus, kurie visiems rūpi, tačiau nedrąsu jų paklausti? Medicinos pokalbių šou „Kvieskite daktarą!“ sugriaus visus mitus apie sveikatos laidas. Tai – visame pasaulyje beprotiško populiarumo sulaukusio projekto „Daktaras Ozas“ lietuviškoji versija.

Šuolis

Vienas naujausių ir originaliausių realybės šou televizijoje. Projekto esmė – pramogų pasaulio atstovai šoka į vandenį iš kelių metrų aukščio. Kartu su profesionaliais nardytojais dainininkai ir aktoriai treniruojasi ir pasiryžta rizikingam šuoliui.